Sponsorlu Bağlantılar

Yumurta Büyüsü Neden Yapılır?

Yumurta Büyüsü Neden Yapılır?

Yumurta büyüsü birçok farklı sebepten dolayı yapılabilir. Aşk, ayırma, finansal sorunlar, sağlık gibi konularda yumurta büyüsü yapılması mümkündür. Fakat bu büyü genellikle aşk için kullanılır. Özellikle de sevilen kişiyi birlikte olduğu ve onu hak etmeyen kişiden ayırmak için. Bu büyünün ciddi bir büyü olduğunun bilinmesi gerekir. Her ne kadar kolay bir büyü olarak bilinse de emin ellere bırakılması gerekmektedir.

Medyum Okşan yumurta büyüsü konusunda uzmanlığı olan ve bu herkesçe bilinen medyumların başında gelmektedir. Yumurta büyüsü etkisi 10 ve 14 gün içerisinde açığa çıkan bir büyüdür. Büyü yapılan kişi üzerinde çok fazla fiziksel etki yapmaz. Bu büyü duygulara ve hislere hitap eden bir büyüdür. Bedeni değil ruhu etkiler.

Her büyüde olduğu gibi bu büyüde de niyet büyük önem taşımaktadır. Büyü yapıldığı esnada büyü yaptıran kişinin niyetinin sabit olması ve değişmemesi gerekir. Büyü yapılacak erkek ve kadının yüzünün tam olarak zihinde belirmesi büyüyü daha etkili kılacaktır. Adından da anlaşılacağı gibi bu büyüde kullanılan asıl malzeme yumurtadır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü ciddi ve zor bir büyüdür. Kesinlikle bu işi bilen, emin ellere bırakılması gerekmektedir. Aksi takdirde büyü tutmadığı gibi ters de tepebilir. Keza ters tepmesi tehlikeli durumlara sebep olabilir. Bu yüzden bağlama büyüsü Medyum Okşan gibi işinin ehli medyumlara yaptırılmalıdır.

Hepimiz, aşkın nasıl birdenbire acı çekmemizin en kötü nedenlerinden biri haline gelebileceğini biliyoruz. Aşk için bazen aklımıza bile gelmeyecek şeyleri göze alabiliyoruz. Medyum Okşan’ın kendimizi ve diğerlerini harekete geçiren derin duyguları anlamamıza ve sözlerimizin veya kararlarımızın nasıl bir molaya, tartışmaya, soruna yol açtığını anlamamıza yardımcı olabileceğine gerçekten inanın.

Medyum Okşan derinlerinize bağlı olarak geri dönmek için hayatınızda nelerin değiştirilmesi gerektiğini anlamanıza veya hayatınızı etkileyen dinamikleri, gölgeleri veya her durumu araştırmanıza yardımcı olacaktır. Aşk ve ilişkiler Medyum Okşan’ın birçok deneyimi mevcuttur. Kendisi her zaman bir sevgi bağını tehlikeye atan koşulları ve duyguları tam ve derinden anlamalarını sağladı.

Bağlama Büyüsü ve Yumurta Büyüsü

Gerekli ve derin olduğuna inandığımız ilişkiler, varlığımız için her zaman gerçekten olumlu değildir. Bazen birileri size ait olmayabilir. Çok üzülseniz de sizin yerinize başkasını seçebilir. Ya da size ait olan kişinin gözü dışarıda olabilir. Artık evine ve ailesine yeterince zaman ayırmıyor olabilir. Böyle durumlarda da bazen ekstrem önlemler almak gerekebilir.

Medyum Okşan aşk konusunda uzmanlığıyla bağlama büyüleri ve yumurta büyüleri konusunda insanlara her zaman yardımcı olmuştur. Bağlama büyüleri ile sevdiğiniz kişiyi size bağlarken yumurta büyüsüyle sevdiğiniz kişinin size ait olmasını sağlamaktadır. Bu büyülerin tutabilmesi için usta ellerden çıkmış olması gerekir ve Medyum Okşan o usta ellere sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu