Sponsorlu Bağlantılar

Sebze Fideleri

Sebze Fideleri

Türkiye’nin fide satış sitesi olarak varlık sürdüren Hobi Fidem insanların farklı türlerdeki fidelerin online olarak satın alabilmesini sağlıyor. Firmanın satışa sunduğu fideler Antalya’da üreterek alıcılarına güvenli bir şekilde ulaştırıyor. Bu sayede bahçe ve hobi işleri ile ilgilenmek isteyenler web sitesi üzerinden aromatik bitki, çiçek ve sebze fideleri arasında tercih yapabiliyorlar.

Sebze Fidesi Satışı

Hobi için yetiştirilmek üzere ihtiyaç duyulan fidelere kategoriler incelenerek ulaşılabiliyor. Sebze yetiştirmek isteyen kişiler biber, domates, patlıcan ve hıyar fidelerini tercih edebilirken çiçek yetiştirmeyi tercih edenler karanfil, petunya, mine ve papatya fidelerinden alabiliyorlar. Ayrıca maydanoz, reyhan, fesleğen ve nane gibi aromatik bitkiler de ayrı kategoride satışa sunuluyor. Satın alacakları ürünü belirleyenler sepete ekleyip ödemesini güvenli bir şekilde yaptıktan sonra satın alabiliyorlar. Firma tarafından Antalya’da üretilen fideler sipariş işlemini ardından en kısa sürede Türkiye’nin her şehrine kısa sürede gönderiliyor.

Sebze Fidelerini Fiyatları Ne Kadar?

Fide fiyatları hobi için yetiştirilmek sebzelerin tür ve adedine göre değişiyor. Bu nedenle siparişi tamamlamadan önce kişilerin fiyat bilgisini kontrol etmeleri ve doğru şekilde alışveriş yapmaları gerekiyor. Sebze fidelerinin fiyatları 49,90 TL’den başlarken çiçek fideleri ise 69,90 TL’den başlıyor. Ayrıca web sitesi hobi amacıyla sebze, meyve ve aromatik bitki yetiştirecek kişiler için indirimli ürün satışı gerçekleştiriyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu