Sponsorlu Bağlantılar

Sarıyer Kadınlar Plajı

Sarıyer Kadınlar Plajı

Sadece kadınların kullanımına sunulmuş olan Sarıyer Kadınlar Plajı tesettürlü ve tesettürsüz tüm kadınların faydalanabileceği ve keyifle tatil yapabileceği bir alandır. Erkeklerin ve 7 yaşından büyük erkek çocukların giremediği plajın çevresi de brandalarla örülmüştür. Bu haliyle dışarıdan içerisinin görülmesi mümkün değildir.

Altınkum Kadınlar Plajı genelinde çalışan tüm görevliler de kadınlardan oluşur. Cankurtaranlar da dahil olmak üzere plaja giriş yapabilen görevlilerin işe alınması için ilk şart kadın olmalarıdır.

Tüm bu özellikleri ile Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı kadınların kendilerini güvende hissederek yüzüp güneşlenebileceği, rahatça piknik yapabileceği bir dinlenme alanıdır.

Günübirlik Kadınlar Plajı Turu İmkanı

Sarıyer Kadınlar Plajına kolay ulaşım sağlamak isteyenler DETUR Derya Turizm Ltd. Şti günübirlik turları tercih edilebilir. Firmanın konforlu ve lüks araçları her gün Anadolu ve Avrupa yakalarının belirli noktalarından yolcu alır. Rahat bir yolculuk sonunda plaja ulaşanlar gün boyu eğlendikten sonra dönüşü de aynı araçlarla yapabilir. Ulaşım ücretine plaja giriş ve şezlong gibi eşyaların kullanımı da dahildir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu