Sponsorlu Bağlantılar

Plaket Kimlere Verilir?

Plaket Kimlere Verilir?

Yarışma halinde olan kişilerin sonuçlarına göre onurluk etmesi için verilen değerdir. Plaket verilen kişiye manevi anlamda motive etmekle birlikte bir sonraki çalışmalarına da katkı sağlar. Bunun vesilesi ile daha çok çalışıp yararlı olmayı göz etmektedir.

Sınav gibi milyonların ter akıttığı yerler de birinci olanlara, zeka yarışmaları gibi diğer yarışmacılardan daha çok emek veren kişilere plaket verilir. Plaketin kendi bünyesinde çeşitliliği bulunur. Cinsine göre de seçenekleri vardır. Kristal, ahşap, kutulu, kadife kutulu gibi yapılan yarışmaya göre farklılık oluşturur.

Masa İsimliği Çeşitleri Var Mıdır?

Masa üzerinde çalışma hayatına devam eden kişilere özel yapılmıştır. Kişiye özel olduğu için kendi adları ve soyadları ile masa isimliği bütünleşmiştir. Bazı kişiler isimleri ile birlikte unvanlarını da masa isimliği üzerinde işler. Her kişiye göre farklılık arz eder. Her kişinin zevki farklı olduğu için birden fazla çeşidi bulunur. Kristal, ahşap, kutulu şekilde seçenekleri vardır.

Madalya Nasıl Kazanılır?

Gerek çalışma ortamı gerek sınav olsun hepsini oyun niteliğinde düşünürsek şayet, en üst seviyelere gelerek madalya kazanabilirsiniz. Madalyaların da kendine ait grupları vardır. Gümüş, Bronz, Altın olarak üç farklı çeşitleri vardır. Bazı madalyalar boyuna kırmızı kurdele ile takılırken bazıları ise üniforma üzerinden göğüs üstüne takılır.

Yukarı da saydığımız tüm çalışmalara değer verip çalışanlara tebrik etmek anlamı ile verilen ödülleri https://www.istanbulplaket.com sitesinden güvenle alabilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu