Sponsorlu Bağlantılar

Penise Şok Dalga Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Penise Şok Dalga Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Ereksiyon sorunu yaşayanların başvuracağı penise şok dalga tedavisi ile bu sorunun önüne geçilebilmesi mümkündür. Hasta durumuna göre seans sayısına karar verilir ve her seans 20 dakika ile geçerlidir. Kişiye zarar vermez ve ağrı yapmaz. Şok dalga tedavisiyle birlikte yeni damar oluşumu desteklenerek, iyileşme sağlanır.

Penise Şok Dalga Tedavisi Nedir?

Çeşitli nedenlere bağlı olacak şekilde sertleşme sorunu yaşanır. Bu gibi durumlarda; antidepresan kullanımı, sağlıksız ve yetersiz beslenme, şeker hastalığı, prostat ve parkinson gibi problemlerin ortaya çıkması sonucunda sertleşme sorunu yaşanır.

Uygulanan tedavi ile birlikte şok dalga tedavisi sayesinde penisin yeni damar oluşumu sağlanmış olur. Cinsel ilişki sırasında yaşanan problemler, her iki taraf içinde sorun haline gelebiliyor. Cinsel isteksizlik olacak şekilde ele alınan sorun olarak bilinir. Gerçekleştirilen penise şok dalga tedavisi sayesinde bu sorun giderilir ve çiftler arasında yaşanan sorunlara çözüm olur.

Penise Şok Dalga Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Gelişmekte olan teknoloji ile birlikte her geçen gün sorunların çözüme kavuştuğunu ve tedavi edildiğini görebiliriz. Burada da penise şok dalga tedavisi ile birlikte uygulanan yöntemler mevcuttur. Sıklıkla tercih edilen ESWT tedavi yöntemi ile birlikte etkili sonuç alınması mümkündür. Uzman hekim tarafından ön muayene gerçekleştirerek uygun olan tedavi yapılır.

Penise Şok Dalga Tedavi Fiyatları 2021

Fiyat konusunun herkes tarafından merak edildiği ve bir türlü kesin sonuca varma durumu olmadığı için bu konu hakkında bilgi verilemez. Fiyatlandırma sürekli değişkenlik gösterir. Her hastaya da aynı fiyatı verme durumu yoktur. Çünkü hastanın sorunu göz önünde bulundurulduktan sonra seans sayısına karar verilerek, fiyat bilgisi verilmiş olur. Fiyat bilgisi için; ilgili merkezlerle görüşme yapılarak bilgi alınması daha sağlıklı olacaktır.

ESWT Tedavisi Nasıl Uygulanır?

ESWT tedavisi ile birlikte dokulardan geçmekte olan plakların temizlenmesi için büyük fayda sağlar. Gerçekleştirilecek olan ESWT tedavisi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için işlemin yapılacağı merkez ile görüşme yapılması gerekir. İşleme başlamadan önce penise özel bir jel sürülür. Penisin tamamen jel ile kapandığından emin olmak gerekir.

Gergin olan penisin farklı bölgelerine uyaran gönderilebilmesi için şok dalga tedavisi uygulanır. İşlem sırasında karıncalanma hissi açığa çıktığından dolayı kişiye zarar verdiğini söylemek mümkün değildir. İşlem sonucunda hastaya erekte yetisi kazandırıldıktan sonra hasta gönül rahatlığıyla hastaneden ayrılabilir.

ESWT (Penise Şok Dalga Tedavisi) Sertleşmeme Tedavisinde Yeni Yöntem

Özel aplikasyon ve basınç dalgalarındaki tendon, kas ve kemikteki hedef noktanın ESWT tedavisi ile gerçekleşmesidir. Ereksiyon problemi pek çok nedene bağlı olacak şekilde gerçekleştirilir. Aynı zamanda bu rahatsızlığın ESWT tedavisi için etkili sonuçlanması mümkündür. Yeni yöntemin kullanılmasıyla birlikte sertleşme sorunu giderilmiş olur.

 

ESWT Tedavisi Kaç Seans Yapılmalıdır?

Gerçekleştirilecek olan ESWT tedavisinde seans sayısına karar verme veya kesin bilgi verme durumu yoktur. Çünkü burada hastanın durumu tespit edildikten sonra seans sayısına karar verilir. Seans sayısına göre ESWT tedavisi fiyatları belirlenmiş olur.

ESWT Tedavisi Fiyatları

ESWT tedavisi ve ESWT tedavisi fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilmek için işlemin yapılacağı merkez ile görüşme yapılması gerekir. Hastanın durumu göz önünde bulundurulur ve hastaya uygun olan seans sayısına karar verilir.

Varikosel Ameliyatı Nedir?

Kısırlık oluşum nedenleri arasında yer alan varikosel, ilk sırada yerini almaktadır. Kısırlık nedeni ile çocuk sahibi olunamaz. Çiftler arasında büyük sıkıntıların oluşumuna neden olan durumlardan biri olarak bilinir. Burada varikosel ameliyatı olanlar için işlem süresi 1-2,5 saat arasında gerçekleştirilir. Bütün damarlar bağlanarak sorunun ortadan kalkması sağlanır.

Varikosel Ameliyatı Belirtileri

Gün içerisinde hatta sabahtan akşama kadar devam edebilen rahatsızlıklardan kaynaklıdır. Belirgin hale gelen ve pek çok vakada görülebilir. Kısırlığa sebep olduğundan dolayı varikosel ameliyatı olanlar bundan sonra olumlu sonuç alabiliyorlar. Ortaya çıkan belirtiler sonucunda hastanın uzman hekime başvurması gerekir. Bu belirtiler; kabarıklık, testislerde şişlikler, testislerde sıcaklık ve terleme gibi durumlar görülür.

Varikosel Ameliyatı Yöntemleri

İki farklı yöntem ile birlikte varikosel ameliyatı olanlar etkili sonuçlar alınabilir. Bu yöntemler genelde hastanın durumu belirlendikten sonra karar verilir. Varikoselektomi ile varikosel Embolizasyonu olarak iki farklı yöntem ele alınır.

Varikosel Ameliyatı Fiyatları

Fiyatlandırma bilgisi çeşitli nedenlere bağlı olacak şekilde belirlenir. Bu yüzden bu yönteminin belirlenebilmesi için ilk olarak hastanın ön muayeneden geçmesi gerekir. Daha sonra varikosel ameliyatı olanlar için yönteme göre fiyat bilgisinin verilmesi sağlanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu