Sponsorlu Bağlantılar

Özel Tasarımlı Kehribar Tespihler

Özel Tasarımlı Kehribar Tespihler

Kehribar, ağaç reçinelerinin yüzyıllar boyunca bekleyip fosilleşmesiyle ortaya çıkan değerli bir malzemedir. Takı ve tespih gibi görselliği ağır basan ürünlerde süsleme amaçlı kullanılan bu taş doğada çeşitli renklerde bulunabilir. Ve Tesbih web sitesinde görüntülenebilen tespih modelleri içinde çok sayıda kehribar tesbih bulunur. Birbirinden zarif ürünlerin birçoğunda gümüşten ya da benzeri değerli madenlerden kamçılar da mevcuttur.

Web sitesinde halihazırda bulunan el işçiliğiyle yapılan kehribar tespihler yanında isteğe göre özel tasarım ürünler de yaptırılabilir.

Erkek Yüzük Modelleri

Çeşitli konseptlerle hazırlanmış erkek yüzük modelleri de otantik tarzı, kaliteli malzemeleri ve şık tasarımlarıyla ilgi çeker. Atölyelerde özel olarak yaptırılan modellerin her biri ince işçilik eseridir. Fatih, Babil, Osmanlı ve Selçuklu gibi konseptler renk ve modelleriyle atıfta bulunduğu dönemden izler taşır.

Erkek yüzük modelleri gümüşten yapılmış olum firuze, kehribar, topaz kaplan gözü, aguamarin, mavi veya kırmızı zirkon, akik, zultanit gibi yarı değerli taşlarla zenginleştirilmiştir.

Ürünler özel ve şık kutular içinde alıcılara teslim edilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu