Gündem

Manisa’da MASKİ’de ilçe şefleri toplandı

MASKİ Genel Müdürlüğü Kasım ayı ilçe şefleri toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Manisa’mız için hep birlikte çalışarak tüm zorlukların üstesinden geldik ve gelmeye devam edeceğiz” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2022 16:50

Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2022 16:50

MANİSA (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün Manisa’yı daha yaşanılabilir bir kent haline getirme vizyonu doğrultusunda aylık ilçe şefleri toplantılarını düzenli olarak sürdürerek hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor.

Bu kapsamda MASKİ Genel Müdürlüğü Kasım ayı ilçe şefleri toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün başkanlığında gerçekleşti.

Toplantıda MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Genel Müdür Yardımcıları Erman Aydınyer, Emre Özünlü ve Gökhan Çevik, MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır ve ilçe şefleri hazır bulundu. Toplantıda MASKİ Genel Müdürlüğünün il genelinde gerçekleştirdiği yatırımlar ve genel işleyişe ilişkin konular görüşüldü. İlçelerdeki çalışmalar ile ilgili ilçe şeflerinden bilgi alan Başkan Ergün, ihtiyaçlar ve talepleri de dinledi.

Toplantıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “MASKİ Genel Müdürlüğümüzü ilçelerimizde temsil eden şeflerimiz sahadaki gözümüz ve kulağımız konumunda bulunuyor. Manisa’mız için hep birlikte çalışarak tüm zorlukların üstesinden geldik ve gelmeye devam edeceğiz. Manisa merkez ve ilçelerimize hizmet götürme noktasında göstermiş olduğunuz gayretten ötürü hepinize teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu