Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Faydaları

Lazer Epilasyon Faydaları

Lazer epilasyon işlemi ile birlikte kişiler istenmeyen tüylerinden kolay ve hızlı bir şekilde kurtulurlar. Kişilerin estetik görünümünü oldukça olumsuz etkileyen tüy problemleri kişinin giyim tarzı konusunda özgüvensiz olmasına iter.

Aynı zamanda sosyal hayatlarında geride kalmasına neden olur. Bu nedenden dolayı ihtiyaç duyulan lazer epilasyon işlemi ile kişiler etkili ve kalıcı bir tedavi imkânından yararlanmış olurlar.

Lazer Epilasyon Nedir?

Uygulanan Beşiktaş lazer epilasyon kişilerin tüylerinden kurtulması için tercih edilen tedavi yöntemlerinden birisidir. Bu işlemdeki amaç kişinin kılını değil kıl kökünü yok etmekten geçer. Lazer epilasyon işlemi gelişen teknoloji ve imkânlar doğrultusunda kendini yenilemeyi başaran bir tedavidir.

Bu tedavide farklı makina tercihi yapılır. Kişinin kıl tipi ve rengine göre farklı şekillerde tasarlanan cihazlar ile kişi istemeyen tüylerinden kolay ve aynı zamanda sağlıklı bir şekilde kurtulabilir.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Bu işlem ile birlikte kişiler istenmeyen tüylerinden kurtulabilir. Kadınlarda iki yıl düzenli olarak adet görmesi şartı ile on altı, on yedi yaş arasında bu işlem uygulanır. Kişinin adet olma düzenine ve olumuna göre de farklı gösterir. Uygulanan levent lazer epilasyon işlemi kadın ve erkek her iki gruba uygulanan bir işlemdir.

Lazer epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer epilasyon işlemi farklı çeşitlerde karşımıza çıkar. Kişiden kişiye göre Farklı gösteren bu tedavi çeşitliliği kişinin cilt yapısı ve kıl durumuna göre Farklı gösterir. Lazer epilasyon işlemi başlıca Diode lazer ND yağ lazer epilasyon ve Alexander lazer olarak karşımıza çıkar.

Diode lazer epilasyon koyu tenli kişilere uygulanırken ND yağ lazer epilasyon ise çok daha koyu tenli kişilere uygulanır. Son olarak alexander lazer epilasyon ise açık tenli kişilere uygulanır.

Lazer epilasyon Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kişiler Sarıyer lazer epilasyon tedavisi olduktan sonra Dikkat etmesi gereken belirli kurallar vardır. Kişiler bunlara dikkat ederek çok daha sağlıklı bir iyileşme dönemi içerisine girerler. Lazer Epilasyon işlemi olan kişiler yirmi dört saat boyunca işlem gören bölgeye sıcak su değdirmemelidir. Kişide ilk yirmi dört saatte şişme veya ağrı olur ise yumuşak bir bezle buz tedavisi uygulayabilir.

Bununla birlikte ağrı hissedenler için ağrı kesici kullanılmasında herhangi bir sakıncası yoktur. Kişiler eğer Levent lazer epilasyon işlemini yüz bölgesine yaptırdılar ise ilk yirmi dört saat kişinin yüzünü kapatacak olan fondöten veya allık gibi işlemler uygulamamalıdır. İşlem gören bölge tıraş edilmemeli ve son derece nazik olmalıdır.

Kişiler lazer epilasyon işlemi sonrası kendilerinde ateş iltihap gibi belirtiler görür ise mutlaka tedavi eden kişi ile iletişim halinde olmalıdır. Uzman hekim kontrolü altında yapılan lazer epilasyon işleminden sonra tüyler iki üç gün sonra dökülme gösterebilir.

Lazer epilasyon Fiyatları 2021

Kişilere uygulanan Sarıyer lazer epilasyon işlemi ile birlikte kişinin ihtiyaç duymuş olduğu Tedavi gerçekleşmiş olur. Bu tedaviyi olacak kişilerin merak ettiği konulardan biri olan fiyatı ise belirleyen belirli faktörler vardır. Ancak fiyattan önce kişi deneyimli ve tecrübeli bir doktor arayışı içerisine girmelidir.

Kapsamlı bir araştırma sonrası istenilen özelliklere sahip doktor adayı bulunduktan sonra aralarından en uygun fiyat garantisi sunan ve kaliteli hizmet veren kişi tercih edilir.

Kişi Böylelikle tedavisini hem en iyi koşullarda olmuş olup hem de bunu en uygun fiyata getirmesi sağlanır. Sarıyer Lazer epilasyon fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise kişinin tercih etmiş olduğu klinik tedavi yöntemi ve seans sayımıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu