Sponsorlu Bağlantılar

Hurdacı

Hurdacı

Firma hurda alımına uygun araçları ve teknik ekipmanlarıyla İstanbul ve Kocaeli genelinde hurda alımı yapıyor. Tonaja göre yaptığı hurda alımlarında hurdanın çeşit ve kalitesine göre fiyatlandırma sağlıyor. Ayrıca hurdaların miktarına uygun araçlarını kullanarak hurdaları alım tesisine götürüyor. Bu aşamada da deneyimli şoförler ve hurda alım elemanlarıyla çalışıyor.

Hurda Alım Yerleri

Hurdacı firması tarafından hurda alımı yapılan yerler Kocaeli’nin Gebze, Darıca, Dilovası ve Derince gibi ilçeleri oluyor. Ayrıca firma İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakası’nda yer alan çeşitli ilçelerinde de çinko, kalay, demir, kağıt, kurşun, yağ ve bakır hurdalarını alıyor. İstanbul’da firmanın alım yaptığı ilçeler arasında ise Kadıköy, Fatih, Bayrampaşa, Kartal, Maltepe ve Pendik ilçeleri ilk sırada yer alıyor.

Çeşidine Göre Hurda Alımları

Hurda alımında deneyim sahibi olan firma çeşide göre hurda alımı gerçekleştiriyor. Ellerinde büyük miktarlarda hurda bulunan kişiler firmaya ulaştıklarında hurdalarının çeşidi ve özellikleri firma ekibi tarafından tespit ediliyor. Sonrasında da hurda miktarına göre fiyat bilgisi kişilere veriliyor. Yapılan ödeme sonrasında alınan hurda çeşitleri geri dönüşüm için firma tesisine götürülüyor.

Aldığı hurda çeşidi oldukça fazla olan firmanın en yaygın olarak aldığı hurdalar şunlardan oluşuyor; demir, ikinci el trafo, pimapen, palet, bilgisayar, kazan, çinko, zincir, elektrik motoru, kepçe, kağıt ve kalay gibi hurdalar oluyor.

Hurda Alımı Güncel Fiyatları

Ellerinde bulunan hurdaları hurdacılar aracılığıyla satmak isteyenler güncel fiyatların araştırmasını yapıyorlar. Çünkü hurda alımı yapan firmaların ödedikleri hurda tonaj ücretleri farklılık gösterebiliyor. Kocaeli ile İstanbul ilçelerinde hizmet veren firma ise güncel fiyatlarını sitesi üzerinden müşterileriyle paylaşıyor. Böylelikle hurdalarını vermek isteyenler fiyata göre hareket edebiliyorlar. Hurda bakır, hurda alüminyum, hurda krom, hurda akü ve hurda demir fiyatları sitede yayınlanan listede bulunuyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu