Gündem
Çoban Mustafa Paşa Gebze’de dualarla anıldı
![](https://tarafsizgenchaber.com/wp-content/uploads/2024/05/coban-mustafa-pasa-gebzede-dualarla-anildi-X1p52naw-750x470.jpg)
KOCAELİ (İGFA) – Çoban Mustafa Paşa, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün ev sahipliğinde düzenlenen törenle kabri başında dualarla anıldı. Adını taşıdığı Külliye ve caminin bahçesinde yer alan haziresi önünde düzenlenen törene ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün yanı sıra Gebze Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, Kocaeli Büyükşehir Başkanvekili Hasan Soba, İlçe Jandarma Komutanı Muharrem Poyrazoğlu, İlçe Sağlık Müdürü ilhan Kadıoğlu, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gülfettin Çelik, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Habibe Çırak ve belediye meclis üyeleri katılım gösterdi.