Ekonomi

BtcTurk PRO ile profesyonel olmak elinizde

Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği BtcTurk, profesyonel kriptopara yatırımcıları için geliştirdiği ve işlem hacmiyle kendini kanıtlamış kriptopara birimlerinin yer aldığı BtcTurk PRO’nun ilk reklam filmini yayınladı. 

Müzik sektörünün önde gelen profesyonel müzisyenlerinden Emre Aydın’ın başrolde olduğu film, BtcTurk PRO uygulamasının kullanıcıya sağladığı avantajları ön plana çıkarıyor. Emre Aydın’ın müzik alanında kendisini başarıya taşıyan ekibe teşekkür etmesiyle başlayan filmde Aydın, Bitcoin ve kriptoparaların anlık değişimlerini takip ederek piyasa, limit, stop emirleri anında verebildiğini ve varlıklarını kolayca görüntüleyerek farklı işlem çiftlerinde alım satım yapabildiğini anlatıyor. BtcTurk PRO’yu tercih ettiğini söyleyerek izleyicilere BtcTurk PRO uygulamasını tanıtıyor.

Happy People Project imzasını taşıyan filmin prodüksiyonunu Shortcut üstlenirken yönetmen koltuğunda İsmet Kurtuluş yer aldı. Post prodüksiyonu IPD tarafından gerçekleştirilen filmin müziği ise MagicPost’a ait.

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu