Sponsorlu Bağlantılar

Bebek Tulum Modelleri – Yamimia

Bebek Tulum Modelleri – Yamimia

 

Bebeklerin hassas ciltlerine uygun ürünler bulabilmek ebeveynleri en çok yoran sorunlardan birisidir. Özellikle doku anlamında pamuklu ürünlerin tercih edilmesi, hiçbir kimyasal madde kullanılmadan üretilmesi bebek tulum ve takımlarında en çok aranan kriterdir. Bunu sağlayan markalar az sayıda olduğu için herkesin tercihi buna göre şekillenir.

 

Türkiye’de 10 yılı aşan bir süredir hizmet veren Yamimia markası ise bu yüzden büyük bir sükse yakalamayı başarmıştır. Zaten kuruluş amacı olarak bir annenin kendi çocuklarına en kaliteli ürünleri giydirmek istemesi ve buna herkesin erişebilmesi baz alınabilir. Direkt olarak kadın bir girişimcinin projesi olması anneler üzerinde daha da büyük bir etkiye sebep olur.

 

Bebek Tulum Modelleri

 

Özellikle tulum gibi uzun vadeli giyim ürünlerinde seçici olabileceğimiz unsurların sayısı daha da fazlalaşıyor. Bebeklerin en hızlı büyüdükleri dönemleri kapsayan bu giyim ürününde beden aralığı ise ön plana çıkabiliyor. Örneğin bebek tulum modelleri incelendiğinde birbirine yakın gibi gözükse de uzun vadeli kullanımı mümkün kılan beden aralıkları söz konusu oluyor.

 

Bebek tulum fiyatları uygun olduğu için farklı boylarda alınabilir ve uzun süre kullanılabilir görünüyor. 3-6 ay ile başlayan bedenler sırasıyla 6-9 ay, 9-12 ay ve 12-18 ay olarak daha uzun bir süreci kapsayacak şekilde ilerlemeye devam ediyor. Aynı zamanda sonrasında da çocuklar için tulum modellerinin üretildiğini söylemek mümkün.

 

Bebek Tulum Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Bebek tulumu alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında tabii ki sağlıklı ürünler olması ilk sırada yer alıyor. %100 pamuktan üretilmesi en önemli faktörken çoğunlukla üzerinde yer alan desenler, renkler ve baskılar için kimyasal malzemeler kullanılmamış olması gerekmektedir. Aynı zamanda bebeklerin cildini tahriş edebilecek hiçbir ayrıntıya sahip olmamaları önemlidir.

 

Bunlar genellikle fermuar gibi alternatifleri içerisinde barındırmaktadır. Bunun yerine daha yumuşak ve cilde temas halinde deformasyona yol açmayacak düğme, çıt çıt ve benzeri çözümler tercih edilir. Bir diğer taraftan da uygun fiyatlarla sunulması yaş aralığı artsa bile tulum takımlarından vazgeçilmemesini sağlamaktadır. Çünkü bebek tulum modelleri ve fiyatları son derece geniş bir yelpazeyle sunulmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu