Gündem

2021 yılı ilk dört ayında % 9.33 kazandırdı

Gedik Portföy İkinci Hisse Senedi Fonu (Eski ünvanı “Gedik Portföy Küçük Orta Ölçekli Şirketler Fonu”)  son 5 yılda % 342,74  getirisiyle üstün bir performans sergilerken, Nisan ayında, BIST 100 % 0,44 değer kazanırken, Fonumuz %2,18  kazanmıştır.Son 1 yıllık getirisi ise  %99,90  ile kendi kategorisinde üst sıralardaki yerini koruyor.

2020 yılında  BIST 100 Endeksi %29.06 kazandırmışken Gedik Portföy İkinci Hisse Senedi Fonu %90.36 kazandırdı.Kuruluşundan beri aynı ilkeler ve “değer” yatırımına yönelik stratejisi ile yönetilen fonumuz Son 8 yılda sermaye piyasalarındaki büyük dalgalanmalardan başarıyla çıkarken, kuruluşundan bu yana bir yıl (2018) dışında tüm yıllarda yatırımcılarına artı getiri sağlamıştır.

Hisse senetlerinin “uzun vadeli bir yatırım olduğunu” ve profesyonel yönetimin portföy yönetiminde en önemli faktör olduğunu gösteren bu fonumuz şirketimizin aktif portföy yönetimi yaklaşımıyla kuruluşundan beri yatırımcılarına istikrarlı bir getiri sağlamıştır. Sermaye piyasalarının tüm dalgalanmalara karşın uzun vadede en önemli yatırım araçlarından biri olduğuna inanan tüm yatırımcılarımızı bültenimizi okumaya ve daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

Kaynak Gedik Yatırım
Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu